Transfery lotniskowe kraków

transfer lotniskowy

Kraków z każdym kolejnym rokiem przyciąga rosnącą liczbę napływających turystów. W samym tylko jednym półroczu, usytuowane we wschodniej części miasta lotnisko Kraków Balice, obsługuje niekiedy 3 miliony pasażerów i jest to wynik który niekiedy rośnie, patrząc na stosunek rok do roku. Jeżeli statystyki utrzymają się na takim poziomie to niedługo lotnisko Kraków Balice będzie miało do czynienia z rekordową liczbą pasażerów lotniczych. Nic więc dziwnego że rośnie zapotrzebowanie na transfery lotniskowe

Transfery lotniskowe Kraków

Najlepiej jest skorzystać z firmy, w której istnieje możliwość dojazdu na lotnisko prywatnym samochodem lub busem, w komfortowych warunkach. Niektóre firmy oferują transfer zarówno na lotnisko, jak i z lotniska kierowcy. Szoferzy czekają wówczas na klientów w hali przylotów, trzymają odpowiednią tabliczką z nazwiskiem pasażera. Odnaleźć swojego kierowcę można przez 45 minut po lądowaniu. Na jeśli zaszło opóźnienie w locie można być spokojnym bo system automatycznie informuje kierowcę o możliwych opóźnieniach, dając klientom pewność udanej i bezpiecznej podróży do wybranego celu, bez względu na porę roku i warunki. Natomiast opłaty za przejazd dokonać można przez internet już w momencie robienia rezerwacji, więc nie będzie konieczności żeby martwić się o gotówkę fizycznie.

transfer na lotnisko

Przyloty do Krakowa w celach służbowych

Jeśli ktoś odwiedza Kraków w celach służbowych, jest możliwość otrzymania faktury, a kierowcy mówią po angielsku i niemiecku. Transfery lotniskowe to sposób żeby dotrzeć na samolot, jak i do miasta:

  • tanio
  • szybko
  • bezpiecznie
  • z zadowoleniem na ustach

Coś z czego słyną krakowskie transfery to niezmienna jakość. Wykwalifikowani kierowcy siedzący za kierownicami komfortowych aut stanowią gwarancję zarówno bezpiecznej, jak i przyjemnej podróży.