Jaki asortyment może zaoferować wypożyczalnia obrusów?

Wypożyczalnie obrusów posiadają w swoim asortymencie szeroką gamę produktów przeznaczonych do dekoracji stołów. Co dokładnie mogą zaoferować swoim klientom?

Imprezy okolicznościowe takie, jak urodziny czy wesela, ale również imprezy firmowe – konferencje, bankiety czy pikniki wymagają odpowiedniej oprawy pod kątem gastronomicznym.

Skupmy się tutaj nie na cateringu czy na wynajmie sprzętu gastronomicznego, ale na dekoracji stołów podczas takich właśnie wydarzeń. Tutaj pełną obsługę może zaoferować nam wypożyczalnia obrusów. Co dokładnie można znaleźć w jej asortymencie?

Oferta wypożyczalni obrusów


Niezależnie od tego, czy chodzi o imprezę firmową, czy też o imprezę rodziną, dobra wypożyczalnia bielizny stołowej może zaproponować swoim klientom dostęp do szerokiej gamy produktów wysokiej jakości.

Wówczas nie trzeba kupować tekstyliów na własność – niskie ceny i szeroki wybór w wypożyczalniach obrusów powodują, że to zdecydowanie najlepszy wybór na różnego rodzaju eventy!

W ofercie wypożyczalni obrusów można znaleźć:
• obrusy na stoły – w różnych kształtach, kolorach i rozmiarach
• skirtingi – dekoracyjne falbany na stoły
• bieżniki – podłużne obrusy służące do dekoracji
• serwety tekstylne dla gości

Dodatkowo, wypożyczalnie bielizny stołowej bardzo często mogą zaoferować klientom dostęp do innego rodzaju wyposażenia, na przykład dekoracji stołowych – świeczników, wazonów, kwiatów, a także prowadzą wynajem innego rodzaju wyposażenia gastronomicznego.