Wyrób pieczątek kraków

pieczątki online kraków

Zastanawiasz się jaki biznes otworzyć? Chciałbyś żeby Twoja firma zajmowała się czymś praktycznym oraz mało skomplikowanym? Myślisz o branży związanej z poligrafią lub usługami drukarskimi? Nie masz jednak konkretnego planu ani pomysłu? Szukasz inspiracji? Jeżeli tak to, trafiłeś na idealny tekst. Serdecznie zapraszamy Cię do jego lektury!

Wyrób pieczątek Kraków

pieczątki online kraków

Jednym z najlepszych pomysłów na biznes, na który możesz się zdecydować w Krakowie to punkt poligraficzny. Jest to miasto pełne studentów i uczniów, dlatego ksero zawsze będzie oblegane. Oprócz usług drukowania, kserowania oraz skanowania, powinieneś zaoferować swoim klientom także możliwość laminowania oraz oprawiania prac dyplomowych. Kolejną usługą powinno być z kolei wyrabianie pieczątek na życzenie klienta.

Kosz na sam początek

Oczywiście koszty wejścia na rynek nie są małe. Jednak jest to bardzo oblegana i potrzebna działalność, która powinna dosyć szybko się zwrócić. Na samym początku musisz posiadać kilka komputerów, jednak mogą być to stare i nieco zniszczone sprzęty. Tak samo sprawa ma się z akcesoriami do komputera: myszki, klawiatury, podkłady czy pendrive to wszystko nie musi być pierwszej jakości. Jednak z pewnością opłaca się zainwestowanie w kilka dobrych drukarek i kser- czyli tak zwanych kombajnów drukarskich. Możesz wziąć je w firmowy leasing. Pozostaje jeszcze wynajem lokalu oraz zatrudnienie kilku pracowników. Sprawdź ofertę na https://www.copyshop.krakow.pl/oferta/pieczatki/.